Urządzenia Fiskalne

POSNET ERGO ONLINE

– Standard – 1299,00 PLN NETTO
– WiFi+Bluetooth- 1579,00 PLN NETTO
– Modem GPRS bez karty SIM -1679,00 PLN NETTO
– Modem GPRS z kartą SIM -1899,00 PLN NETTO

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

POSNET POSPAY2 ONLINE

– Cena 1799,00 PLN NETTO
– Abonament miesięczny na wynajem terminala  Cena  39,00 PLN NETTO

Pospay Online to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla biznesu.

POSNET MOBILE ONLINE

– WiFi + Bluetooth –  1549,00 PLN NETTO
– Modem GPRS – 1949,00 PLN NETTO

Kasa fiskalna Posnet Mobile ONLINE to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Kasa Mobile to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

POSNET REVO ONLINE stnd – Cena 1749,00 PLN *

Kasa Posnet REVO ONLINE powstała na bazie sprawdzonej konstrukcji REVO. To kasa zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. Możliwość połączenia REVO ONLINE z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce. Kasę najczęściej wybierają przedsiębiorcy, którzy stawiają na multifunkcjonalność zamkniętą w designerskiej obudowie.

Trio ONLINE

DRUKARKA TRIO ONLINE WiFi – Cena 2699,00 PLN *

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.